BHV certificaat voor de Voedselbank

Rotterdam, 19 maart 2019 - De vrijwilligers van de Rotterdamse Voedselbank helpen mensen in nood. Dat doen we door middel van voedsel en dat doen we graag. Echter hebben ook onze vrijwilligers soms hulp nodig. Bij een hartstilstand, verstikking of brand zijn we afhankelijk van mensen die kennis hebben van eerstehulpverlening en brandbestrijding, ofwel BHV’ers.

Quinton BHV heeft dit jaar wederom klaargestaan om ons te trainen in vitale vaardigheden die van een BHV organisatie verwacht worden. Onze vrijwilligers hebben de cursus gevolgd en met goed resultaat afgerond. Op bijgaande foto ontvangt Rob Boswinkel het bijbehorende bedrijfscertificaat uit handen van Stephan den Hollander en Bart de Bruin.

De Voedselbank is zeer erkentelijk dat Quinton de cursussen wederom gratis heeft aangeboden.

Quinton helpt ons letterlijk en figuurlijk uit de brand. Enorm bedankt hiervoor!

Wil je meer weten over Quinton en wat zij doen? Kijk dan op https://www.quintonbhv.nl/wij-zijn-quinton/